Zabieg Dermation

Zabieg Dermation to nic innego jak poprawa wyglądu skóry. Dzięki temu zabiegowi skóra może być gładsza, bardziej rozświetlona i nawilżona. Jest to zabieg bardzo szybki i wykonuje go się bez użycia igły. Na naszym rynku Polskim jest to taka nowość, mało osób jeszcze z niej korzystało.

Substancje odżywcze są wprowadzane w głąb skóry z pomocą elektroporacji. Jest to połączenie mezoterapii i delikatnością stosowania kremu. Zjawisko występujące w tym zabiegu jest odpowiedzialna za przenikanie w głąb błony komórkowej koktajlu, który powoduje większą przepuszczalność substancji do skóry. Taki koktajl zawiera substancje witaminowe, mineralne, nawilżające i stymulujące. Wszystkie te składniki bardzo szybko wnikają i działają natychmiastowo. Każdy impuls trwa chwilę, po czym warstwa rogowa wraca do swojej naturalnej ochrony. Metoda ta jest alternatywna dla innych zabiegów, które niestety pozostawiają siniaki i powrót do codzienności jest możliwy po dłuższym czasie. Można powiedzieć, że jest to zabieg nawet relaksujący i przyjemny.

Zabiegiem takim możemy poprawić wygląd nie tylko twarzy, ale również szyi i dekoltu. Niektóre kliniki wykonują nawet dzięki tej metodzie redukcję blizn, cellulit czy rozstępy.

Zalecany jest najczęściej w momentach wielkich wyjść, jako element ratujący piękny wygląd. Może to być karnawał, impreza urodzinowa, imieninowa, czy własny ślub. Dokładny skład koktajli wstrzykiwanych jest dopasowywany do pacjenta i jego stanu skóry. Dermation działa na skórę ujędrniając, nawilżając i rozświetlając. Jest to metoda dla osób w różnym wieku i z różną cerą. Działa pod naszą skórę nawet do 6 miesięcy.

Czas trwania takiego zabiegu to jedynie 30 minut. Tak nie wiele a o tyle piękniej.

28 maja 2015