Walka z rozstępami

Walka z rozstępami nie jest łatwa, większość kobiet się z nią wzmaga. Jedni dają sobie radę poprzez pielęgnację domową a drudzy przez specjalistyczne zabiegi. Nowością na naszym rynku jest w ostatnim czasie zabieg marki Clarena, dzięki Body Roller System i Body Cocktail. Powoduje zmniejszenie rozstępów, cellulitu a dodatkowo poprawia jędrność pośladków, ud i brzucha. Wszystko to się dzieje za pomocą magicznych substancji w produkcie, które super wnikają w skórę.

Bardzo często rozstępy są skutkami przebytej ciąży, problemów hormonalnych lub z okresu dojrzewania. Występuje u osób w różnym wieku. Inaczej mówiąc, jest to blizna spowodowana zerwaniem się włókien kolagenowych i elastyny spowodowane rozciągliwością skóry. Efekt jest nie zbyt ładny tego zdarzenia i każda z nas by go nie chciała świadczyć na sobie. Występuje w 90% u kobiet w ciąży, 70% u dojrzewających dziewczyn i 40% u dojrzewających chłopców. Problem ten jednak da się zminimalizować lub całkiem usunąć.

Wygładzanie przez nakłuwanie

Na rynku ukazała się nowa metoda na walkę z rozstępami dzięki Body Roller System. Jednym słowem jest to wałek. Zbudowany jest on z 1080 mikroigieł o długości 1,5 mm, ulokowanych na 1 dyskach. Wałkiem masując miejsca narażona na rozstępy, powoduje delikatne nakłucia ciała i wprowadzanie substancji aktywnych do skóry. Preparat taki ma magiczne dwa składniki, którymi są: Body3 Complex® i Isocell® Slim.

Składniki te to połączenie masła shea, ekstraktu z nasion awokado i betonitu. Mają one właściwości które, zmniejszają widoczność rozstępów, redukują cellulit i ujędrniają skórę. Dodatkowo zawierają także kofeinę w zamkniętych liposomach, które wspomagają krążenie i stymulują proces wyszczuplania. Takie zastosowanie daje nam wymodelowaną sylwetkę, likwidacje rozstępów i zmniejszanie cellulitu.

Metoda ta jest bezpieczna i skuteczna. Roller doskonale poprawia absorpcje koktajlu i wspiera produkcję nowych włókien kolagenowych. Substancja ta działa na wiele poziomów skórnych nie tylko powierzchniową. Zabieg taki jest potwierdzony klinicznie, działa antyoksydacyjnie zapobiegając działaniu nowych rodników, co powoduje powolniejsze starzenie się skóry. Urządzenie posiada tytanowe igły, co daje nam pewność dobrego wykonania zabiegu i wykluczenie wystąpienia alergii. Najlepiej taki proces powtórzyć 6-10 razy w odstępach tygodniowych.

22 maja 2015