Młodsza o 10 lat

Na naszym rynku pojawiło się wiele nowych zabiegów, aby ująć sobie kilka lub kilkanaście lat. Mam na myśli tutaj: wypełniacze, botoks, nici, laser. Wiele z nas zastanawia się, które z tych możliwości daje najlepsze efekty i jakie wybierane są przez pacjentki?. Otóż najczęściej wybierają Panie nici lub wypełniacze.

Nici z haczykami inaczej biowchłanialne nici ze stożkami. Są bardzo modne na cały świecie. Pomagają w uniesieniu policzków, poprawy owalu twarzy czy uniesienia brwi, bez użycia skalpela. Nici tego typu sprawdzają się u osób, które dbają o swój wygląd regularnie. Korzystając między innymi z zabiegów takich jak: mezoterapia lub zabiegi laserowe.

Najlepszymi nićmi do tego są Silhouette Soft. To one potrafią unieść tkankę i pobudzić kolagen do regeneracji. Idealnie łączą się wraz z kwasem hialuronowym czy toksyny botulinowej. Dzięki takiemu zabiegowi skóra staje się młodsza i zdrowsza.

Zastrzyki z kwasem hialuronowym w okolicach oka. Większość kobiet tego problemu nie widzi, a jednak jest to miejsce postarzające nas o kilka lat. Skóra w tych okolicach jest bardzo cienka, delikatna, pozbawiona gruczołów łojowych. Starzeje się ona bardzo szybko. Najlepszym uzupełniaczem na to miejsce jest: Teosyal Redensity II – preparat dedykowany leczeniu okolicy podkrążonego oka. Najlepiej podawać ją kaniulą, ponieważ obejdziemy się siniaków. Zabieg jest prawie bezbolesny i utrzymuje się od 6-10 miesięcy.

Związek wstrzykiwany to preparat na bazie kwasu hialuronowego, który można stosować do uzupełnień ust, fałd nosowo- wargowych, zmarszczek. Cała gama tej wersji jest opracowana przez najlepszych specjalistów.

22 maja 2015