Zabiegi ujędrniające biust

Wszystkie Panie by chciały prezentować swoje atuty jak najwięcej. Piękny, kształtny biust to marzenie wielu z nas. Jest to miejsce najczęściej poprawiane u kobiet. Kojarzy nam się to z zabiegiem plastycznym, ale od dłuższego czasu mamy sposoby bez udziału chirurga. Medycyna estetyczna idzie z biegiem czasu do przodu, co daje nam wiele możliwości poprawy swojego wyglądu bez operacji.

Taką pomoc oferuje np. mezoterapia mikroigłowa, zabiegi Ulthera i Cryolift 3. Zabiegi te mają właściwości ujędrniające, redukujące rozstępy i cellulit, podnoszą i upiększają biust.

W okresie przede wszystkim lata nasz biust jest z dnia na dzień coraz bardziej odkrywany. Skóra jednak nawet w tamtych miejsca się starzeje. Aby pięknie wyglądał nadal sięgamy po staniki typu push-up, kremy ujędrniające, ćwiczenia fitness, odżywki różnego rodzaju i coraz częściej po zabiegi małoinwazyjne, bez użycia skalpela. Najczęściej takie zabiegi przeprowadza się u kobiet 20-30 lat, które często po ciąży chcą wrócić do swojego pięknego wyglądu. Są to także osoby odchudzające się czy te, które zobaczyły u siebie pierwsze oznaki starzenia się.

Zabieg mezoterapi mikroigłowej poprawia napięcie biustu, a także przy oznakach starzenia się biustu. Stosuje się do tego zabiegu specjalną substancję na bazie kwasu hialuronowego, którą wprowadza się pod naskórek. Kwas ten zawiera wiele witamin i substancji ujędrniających. Zabieg ten ma właściwości ujędrniające, nawilżające i anti-agingowe. Dzięki zabiegowi uzyskujemy tak jak by naturalny biustonosz. Najlepszy efekt jest po 6 zabiegach i taka ilość jest zalecana.

Zabieg Ulthera jest bezinwazyjnym liftingiem skóry. Przywraca napięcie skóry co daje nam efekt push-up. Narzędzie służące do tego bazuje na energii ultradźwięków, na danym miejscu. Dzięki temu natychmiast obkurcza się tkanka podskórna. Efektem jest uniesienie piersi i zwiększenie produkcji kolagenu. Taki zabieg pozostaje w naszej skórze nawet do 3 lat.

Zabieg Cryolift 3 jest to połączenie dwóch metod w jedną, czyli terapię LED z zabiegiem krioplastyki. Wszystko zaczyna się od kriplastyki, która nadaje naszym piersią zimno, do pobudzenia mikrokrążenia i dotlenienia komórek. Dzięki temu kosmetyki będą lepiej wchłaniane w skórę. Takie produkty dobiera sobie pacjentka indywidualnie do własnych potrzeb. Wszystkie one jednak zawierają kolagen, koenzymy, antyoksydanty i witaminy. Na drugim miejscu wykorzystuje się światło LED, które nagrzewa miejsce zabiegu. Głęboka stymulacja poprawia jędrność, odporność, dotlenienie komórek i lepszy metabolizm. Polecany jest kobietą, które chcę poprawić wygląd swoich piersi. Najlepiej wykonać serie 6 zabiegów, dla lepszego wyglądu.

27 maja 2015