Lwia zmarszczka

Lwia zmarszczka to nic innego jak tworzące się bruzdy wokół brwi. Twarz wtedy wygląda jak zdenerwowany lew. Jest to potoczna nazwa, ale bardzo charakterystyczna. Zdarzają się osoby, które z takimi liniami nie mają problemu, ale to sporadycznie.

Za tworzenie się tej linii odpowiedzialny jest mięsień niewielki położony obok nasady nosa, który podczas marszczenia czoła powstaje. A więc jest to powód naszej mimiki twarzy. Jednak jego zahamowanie nie jest łatwe. Każdy z nas się często złości a najczęściej w ten sposób ona powstaje. Bez pomocy fachowca jest to trudna walka.

Najlepszą metodą na ich zaniknięcie jest wypełnienie ich kwasem hialuronowym. Dzięki takiej metodzie możemy połączyć różne zabiegi jednocześnie. Taką mieszanką, może być botoks i kwas hialuronowy. W ten sposób najpierw blokuje się płytkę motoryczną toksyną botulinową. Dzięki temu skóra nasza nie marszczy się tak bardzo i wtedy można wstrzyknąć kwas hialuronowy, który spowoduje wygładzenie się zmarszczki. Najlepszym preparatem do tego będzie Teosyal Touch Up, który idealnie maskuje bruzdy nawet do kilkunastu miesięcy.

Czoło wygładzone w taki sposób pozostaje na długi czas. Powstaje w ten sposób całkiem naturalny efekt, co pewnie przekona nie jedną osobę do wykonania tego zabiegu.

Preparat polecający przez specjalistów: Teosyal Touch Up zawiera kwas hialuronowy usieciowany. Jest stosowany do średnich zmarszczek, na wszystkich obszarach takich jak: czoło, między brwiami, wokół ust. Ma konsystencje podobną do żelu gęstego, który jest dobrze plastyczny. Gwarantowany efekt od 9-12 miesięcy.

http://medestetis.pl/

18 października 2015