W poszukiwaniu idealnego kremu na zmarszczki

W poszukiwaniu idealnego kremu na zmarszczki 

Każda kobieta chciałaby jak najdłużej zatrzymać młodość. Pojawienie się niepożądanych oznak starzenia się skóry można opóźnić stosując wysokiej jakości kremy przeciwzmarszczkowe. 

Przetestowaliśmy dla was jeden z nich, poznajcie krem przeciwzmarszczkowy Age Control Derma Lift marki Declaré. 
Declaré to linia selektywnych kosmetyków, których receptury zostały opracowane w Szwajcarii pod koniec lat 70- tych. Preparaty tej marki zostały przebadane dermatologicznie i jako produkty pielęgnacyjne o wyjątkowej tolerancji odpowiadają na specjalne potrzeby skóry wrażliwej, charakteryzując się przy tym wyjątkową skuteznością. 

W ofercie Declaré znajduje się bogata gama preparatów przeznaczonych dla wszystkich rodzajów skóry. Kosmetyki tej marki zaspokają wyjątkowe potrzeby pielęgnacyjne skóry twarzy i ciała sprawiając, że skóra wrażliwa powraca do równowagi. 

Zalety kosmetyków Declaré 

Produkty marki to przede wszystkim kosmetyki tworzone przez specjalistów pielęgnacji skóry wrażliwej, opracowane w celu optymalnego tolerowania składników przez tego typu skórę i zapewnienia ich aktywnego działania. Produkty pielęgnacyjne Declaré są testowane dermatologicznie pod kątem skóry wrażliwej, charakteryzują się delikatnymi zapachami i nie powodują alergii. Declaré to szeroki asortyment preparatów dla wszelkich potrzeb skóry. 

Innowacyjna formuła przeciwzmarszczkowa 

Jedną z ważniejszych potrzeb kobiecej skóry jest zminimalizowanie oznak jej starzenia się. Preparaty przeciwzmarszczkowe Declaré odznaczają się wysoką skutecznością w walce z niechcianymi zmarszczkami. Przykładem może być tu krem przeciwzmarszczkowy Age Control Derma Lift, który działa wieloetapowo na wewnętrzne warstwy skóry, dzięki czemu jest ona odżywiona i zregenerowana od wewnątrz, z kolei na zewnątrz staje się gładsza i odmłodzona. Preparat ten zawiera nowoczesne aktywne substancje, tj. izoflawony (pozyskiwane z korzeni irysa), które regenerują włókna kolagenowe i elastynowe skóry, aktywną postać witaminy A pobudzającą i odbudowującą warstwy komórek w skórze. 

Stosowanie kremu 

Krem przeciwzmarszczkowy Age Control Derma Lift przeznaczony jest dla wymagającej skóry dojrzałej i do skóry suchej. Preparat można stosować na dzień oraz na noc aplikując go na twarz i szyję. Krem ten świetnie nadaje się również pod makijaż.

10 grudnia 2021