Top 10 najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce

Któż z nas nie marzy o pięknym, zdrowym i młodym wyglądzie na dłużej? Sama codzienna pielęgnacja niestety nie daje satysfakcjonujących efektów. Z pomocą przychodzi nam jednak dział medycyny, jakim jest medycyna estetyczna, coraz prężniej rozwijający się również w Polsce. Z czego to wynika? Polacy mają wiele kompleksów
i często są niezadowoleni ze swojego wyglądu. By ten wygląd nieco podreperować, zależy wybrać się do odpowiedniej kliniki medycyny estetycznej. Jednak, które z nich są najlepsze
i jakie zabiegi oferują ?

Asthetic Med

            Jest to znajdujące się w Szczecinie najlepsze w Polsce prywatne centrum chirurgii plastycznej i estetycznej w Polsce. W ofercie kliniki występują zabiegi z działów chirurgii plastycznej, medycyn estetycznej, oraz zabiegi z zakresu leczenia chorób żył.

Med Estetica

             Siedziba kliniki znajduje się w Katowicach. W swojej ofercie klinika posiada zabiegi z zakresu Kosmetologii, medycyny estetycznej, takie jak botox, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, lifting, aquafilling i wiele innych.

HOLISTIC Clinic

            To renomowana klinika znajdująca się w Gdyni, będąca prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Pacjenci tej nowo powstałej kliniki są otoczeni opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, anti-agingu, kosmetologii oraz wielu innych dziedzin.

La Perla

Klinika La Perla występuje w kilku miejscach w Polsce (m.in. Warszawa, Kraków, Zakopane). Gwarantuje  najnowocześniejsze światowe zabiegi odmładzające i upiększające, jak również wysokiej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej. W swojej ofercie posiada najskuteczniejszy sprzęt do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.

LIPOLINE CLINIC

To wyspecjalizowana klinika liposukcji w Katowicach.. Dzięki zabiegom liposukcji
i lipotransferu spełniają marzenia o wymodelowanej i szczupłej sylwetce bez bólu, wyrzeczeń i długiej rehabilitacji. Za zdumiewającymi efektami zabiegów stoi zespół doświadczonych, posiadających rozległą wiedzę i nieustannie podnoszących swoje kwalifikacje lekarzy.

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm

 

Jest to znany i renomowany gabinet dermatologii estetycznej, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i nowoczesnej kosmetologii. Siedziba znajduję się we Wrocławiu.

 

SkinClinic

 

SkinClinic to wyjątkowa klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA znajdujący się w Warszawie. Doceniają ją gwiazdy i odwiedzają ci, którzy chcą spełnić marzenie
o prawdziwej metamorfozie. Zgromadzeni w niej specjaliści sprawiają, że każdy, kto do niej wejdzie po prostu pięknieje.

 

Renew Klinika Medycyny Estetycznej

 

            Siedziba kliniki znajduje się Białymstoku. W swojej ofercie klinika posiada zabiegi
z dziedzin: dermatologii, chirurgii, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, zabiegi na ciało oraz z zakresu ginekologii estetycznej i kosmetologii, a także laryngologii.

 

Klinika Miracki

 

Klinika Miracki  (dawniej BeautymeD) oferuje najnowocześniejsze zabiegi odmładzające i upiększające na wszystkie partie ciała. Posiada najskuteczniejsze, a zarazem najlepsze na świecie urządzenia z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz kosmetologii. Siedziba w Warszawie.

 

Klinika Estivance

 

            Posiada dwie siedziby: w Warszawie oraz Radomiu. Powstała 6 grudnia 2002 r. Celem kliniki jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowej skóry oraz pomoc pacjentom z różnorodnymi problemami dermatologicznymi. Dysponują najwyższej światowej klasy technologiami do zaawansowanej rewitalizacji skóry oraz jedną z nielicznych prowadzonych przez lekarzy specjalistów dermatologów.

 

10 lutego 2016