Naturalne i luksusowe kosmetyki Nuxe

Marka Nuxe powstałą dzięki Alizie Jabes – ambitnej i pomysłowej francuski. Ponad 20 lat temu Jabes założyła w Paryżu swoje pierwsze laboratorium kosmetyczne. Postanowiła połączyć ze sobą dwie pozornie dalekie w świecie kosmetyków wartości – naturalność i luksus. Jej kosmetyki mają nie tylko upiększać, ale też dawać poczucie „dopieszczenia” i przyjemności. 

Podstawowym założeniem Nuxe jest bogactwo natury. Większość substancji z których składają się kosmetyki tej matki pochodzi bezpośrednio z roślin. Założycielka firmy uznała, że przyroda jest niewyczerpanym źródłem piękna i właśnie z tego źródła postanowił czerpać. W laboratoriach Nuxe wyodrębniono 45 substancji czynnych, które następnie zostały opatentowane. Każda z tych substancji została dokładnie przebadana i opisana. Dzięki doskonałej znajomości właściwości poszczególnych składników, naukowcy Nuxe są w stanie skomponować kosmetyki idealne dla różnych typów skóry.

Dodatkowo, dzięki skoncentrowanym czynnikom naturalnego pochodzenia, laboratoria uzyskują przyjemnym, naturalny zapach różny dla poszczególnych kosmetyków i olejków, charakterystyczny dla wszystkich produktów tej marki. 

Nuxe oferuje przede wszystkim luksusowe kosmetyki. Są wśród nich preparaty do twarzy, przeznaczone do niemal wszystkich czynności pielęgnacyjnych cery. Od oczyszczania, poprzez nawilżanie i walkę z niedoskonałościami aż po makijaż. Każdy z tych kosmetyków, ze względu na szczególne potrzeby skóry twarzy, został dokładnie przebadany kosmetologicznie i dermatologicznie aby wykluczyć ryzyko alergii i zapewnić wysokiej jakości działanie upiększające. Znajdziemy tutaj również kosmetyki do ciała. Nuxe zadba o luksus podczas naszej kąpieli, ale także podczas pielęgnacji stóp i dłoni oraz przy ochronie przed słońcem. 

Jednym z najbladziej znanych produktów tej marki jest olejek Prodigieuse. Ma on wiele zastosowań i może być używany w połączeniu z wieloma innymi preparatami. Pozwala na dogłębne nawodnienie i regenerację oraz pozostawia na skórze uczucie drogocennego nawilżenia. Olejek stał się flagowym produktem Nuxe dzięki wielu opiniom zadowolonych klientek.

23 listopada 2021 dzięki, kosmetyki, kosmetyków, nuxe, substancji,