Metody modelowania konturu twarzy

Wraz z upływającymi latami możemy czuć się coraz mniej atrakcyjnie i ponętnie. Niestety wpływa to także na nasze samopoczucie, a co za tym idzie postrzeganie nas przez innych. Czasu nie zatrzymamy jednak zawsze możemy skorzystać z oferty gabinetów medycyny estetycznej, aby przywrócić sobie młody wygląd i uzyskać większą pewność siebie oraz dobry humor.

Istotne jest, aby dobierać sobie zabiegi, które dają szybkie i widoczne efekty, przy jak najmniejszym poczuci dyskomfortu fizycznego.

Radiesse i Crystalys

Są to zabiegi oparte na hydroksyapatycie wapnia, składnika wypełniającego zmarszczki i modelującego kontur twarzy prowadząc do zwiększenia gęstości skóry, wzmocnienia jej struktury ale jednocześnie nie dodając jej nadmiernej objętości. Efekt końcowy jest widoczny od razu po zabiegu i utrzymuje się do roku. Składniki wykorzystywane przy zabiegu są identyczne z tymi, jaki występują w ludzkich kościach i zębach.

Wypełnienie wiąże się także z aktywacją produkcji kolagenu, więc nasza skóra automatycznie się odmładza, staje się grubsza i bardziej sprężysta.

Modelowanie wolumetryczne

Wolumetria jest zabiegiem opartym na użyciu kwasu hialuronowego do wypełnienia skroni, kości policzkowych i podbródka, co daje efekt wymodelowania twarzy i doprowadzenia jej do młodego wyglądu. Poprawia objętość twarzy, uzyskuje się efekt jędrności, odtwarza utraconą objętość twarzy, modeluje jej owal i przywraca rysy twarzy. Napięcie skóry staje się dużo lepsze i widoczne a także znikają zmarszczki, które pojawiły się na wskutek ubytku tkanki tłuszczowej.

Zabieg nie jest bolesny, nie trwa zbyt długo a jego efekty utrzymują się do roku czasu.

Hydro lifting

Jest to połączenie zastosowania kwasu hialuronowego i substancji rewitalizującej skórę w trakcie jednego zabiegu. Kuracja polega na wstrzyknięciu preparatu w obszary ubytków struktury tkankowej skóry za pomocą kilku wkłuć. Modeluje i to w bardzo precyzyjny sposób naszą twarz jednocześnie nie powodując zaczerwienienia, obrzęku czy innych skutków ubocznych przy tego typu zabiegach. Skóra natychmiast zaczyna odnawiać się dzięki pobudzeniu jej substancjami wprowadzonymi przez specjalistę. Zabieg jest długotrwały a jednocześnie nie ingeruje zbytnio w nasz naturalny wygląd, tylko go poprawia.

 

 

 

22 listopada 2021