Lifting soft

Zmarszczki są oznaką utraty objętości tkanki podskórnej, co powoduje starzenie się skóry. Najlepiej w tym celu wykonać miękki lifting. Zabieg ten jest poddawany za pomocą kaniuli.

Kaniula jest to coś podobnego do igły, ale nie do końca igła. Jest ona długa, giętka i tępo zakończona. Jest ona dokładniejsza i dzięki niej nie pojawiają się sińce po poddaniu pod skórę substancji. Nie trzeba także robić wiele nakłuć, ponieważ wystarczą tylko dwa czy cztery. Wprowadza się przez nie kaniulę i dochodzi do miejsc, w których chce się wstrzyknąć preparat.

Efekt jest bardzo szybki. Skóra jest naprężona, a zmarszczki zanikają. Zabieg taki regeneruje tkanki skóry, co powoduje ich odbudowę.

Zabieg ten jest także bezbolesny, prawie nie odczuwalny. Może być wykonywany nawet do bardzo cienkiej skóry. Osoba poddawana temu zabiegi może wrócić bardzo szybko do swoich zajęć. Jednak, aby się poddać zabiegowi, należy wykonać profilaktyczne badania.

Pamiętaj, że wybierając specjalistę, musisz wziąć pod uwagę jego umiejętności i twoje żądanie, aby był w stanie wykonać tak fachowo zabieg, abyś była Ty zadowolona ze swoich rys twarzy.

26 maja 2015