Kosmetyki polecane przez dermatologów

Szukasz profesjonalnych kosmetyków, które zapewnią Twojej wrażliwej skórze skuteczną i optymalną pielęgnację? Postaw na kosmetyki La Roche-Posay – lidera w rozwoju produktów do cery wrażliwej. Sprawdź nasze propozycje! 

La Roche-Posay to francuska firma, która dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu dermatologii opracowała linię kosmetyków bazujących na wodzie termalnej, przeznaczonych do oczyszczania i pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry. Marka La Roche-Posay stawia na innowacyjność, profesjonalizm, komfort i bezpieczeństwo. W szerokim wachlarzu produktów znajdziemy preparaty dedykowane skórze podrażnionej, po zabiegach dermatologicznych i kosmetycznych, zaczerwienionej, naczynkowej, wyjątkowo wrażliwej, tłustej i trądzikowej, a także starzejącej się. 

Kosmetyki La Roche-Posay wyjątkowo efektywnie pomagają osobom cierpiącym na różne problemy skórne, a dermatolodzy rekomendują je pacjentom, bazując na rezultatach licznych badań klinicznych oraz swoich osobistych doświadczeniach. 

Z szerokiej gamy kosmetyków... 

Kosmetyki La Roche-Posay stanowią idealną odpowiedź na potrzeby problematycznej skóry – sprawiają, że życie z wrażliwą skórą staje się komfortowe. Woda termalna stosowana w tych produktach zawiera unikalną zawartość selenu wyjątkowych właściwościach. Ten śladowy pierwiastek jest jednym z fundamentalnych mechanizmów obronnych skóry chroniący ją przed wolnymi rodnikami, znajduje również wiele zastosowań terapeutycznych oraz dermatologicznych. 

Przeglądając ofertę produktów La Roche-Posay można w niej znaleźć skrupulatnie wyselekcjonowane kremy, kosmetyki kolorowe oraz do demakijażu, a także pielęgnacji włosów i kosmetyki przeznaczone do ochorny przeciwsłonecznej. 

Codziennemu nawilżaniu cery wrażliwej dedykowana jest seria Hydreane, kosmetyki z serii Rosaliac neutralizują zaczerwienienia i wzmacniają skórę. La Roche-Posay Kerium DS z kolei rozwiązuje problemy z łuszczącym się naskórkiem. W przypadku cery tłustej pomorze profesjonalna seria Effaclar natomiast linia Anthelios XL przeznaczona jest do ochrony wrażliwej skóry, która charakteryzuje się skłonnością do alergii słonecznych.

2 listopada 2021 kosmetyki, marki, nuxe, olejek,